| Komentarze |
| 20.07.2007 o godz. 23:38 marta pisał(a): |
Jest jeszcze druga róża o tej samie nazwie i tego samego hodowcy, ale parkowa z 1999 r. Nie abrdzo rozumiem jaki sens jest w nadawaniu tej samej nazwy:( Uprawiających prosi się o korektę opisu:)
| |
| 23.07.2007 o godz. 10:56 Dobranoc pisał(a): |
| Bardziej popularna i dostępna w Polsce jest właśnie ta druga. | |
| 05.12.2007 o godz. 8:02 baker1967 pisał(a): |
| Po pierwszym roku uprawy trudno mi powiedziec,którą mam odmiane(wolałabym parkową) jedno jest pewne wogóle nie choruje,mimo towarzystwa zainfekowanych innych krzewów różanych. | |
| 19.06.2008 o godz. 12:48 Bejotka pisał(a): |
| Moja 'Barock' (na zdjęciach powyżej) jest ilustracją opisu, wszystko się zgadza... Pierwsze kwiaty w sezonie mają dużo jasnego różu, późniejsze są morelowo-żółto-różowe (jak na zdjęciach). Kwiaty są imponujące, przyciągają tłumy gapiów :) | |
| 13.09.2008 o godz. 22:49 Bejotka pisał(a): |
| Barock pachnie :) | |
| 13.09.2008 o godz. 23:31 Dobranoc pisał(a): |
| Skorygowałam opis | |