Logowanie/Założenie konta  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

RoślinyInfo
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
Campanula latiloba   (Dzwonek)    rodz. Campanulaceae
ang. Bellflower, niem. Glockenblume
  Stanowisko słoneczne Stanowisko wilgotne Odczyn podłoża zasadowy  niebieski  zielony  Zimowanie w ogrodzie: Tak    wysokość: 80 cm,   pora kwitnienia: VI
      
 
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów. Między innymi dokładny opis i większe zdjęcia rośliny.
Komentarze
04.10.2006 o godz. 18:23 BasiaK pisał(a):
Ciekawe, że nie rozsiewa się tak niesłychanie obficie jak zwykły dzwonek brzoskwiniolistny - ale też nie kwitnie ani tak długo, ani też nie powtarza tak chętnie kwitnienia.
15.06.2011 o godz. 8:46 BasiaK pisał(a):
Niezła roślina okrywowa, tworzy po kilku latach dość zwarte darnie złożone z rozet liści. Kwitnienie wyrównane co do wysokości, całe pędy pokryte kwiatami (nie tak jak u persicifolia), natomiast cała roślina sprawia wrażenie sztywniejszej, nie tak filigranowej i delikatnej. No i nie sieje się tak upiornie.
 
Tabaza ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund