Logowanie/Założenie konta  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

RoślinyInfo
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
Carex muskingumensis 'Ice Fountains'  (Turzyca)    rodz. Cyperaceae
ang. Variegated Palm Sedge, niem. Palmwedelsegge
  Stanowisko półcieniste Stanowisko wilgotne Odczyn podłoża kwaśny  brązowy  pstry  Zimowanie w ogrodzie: Tak    wysokość: 35-50 cm,   pora kwitnienia: VI-VII
      
 
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów. Między innymi dokładny opis i większe zdjęcia rośliny.
Komentarze
23.09.2007 o godz. 11:42 anette pisał(a):
Prosiłabym opisującą o więcej zdjęć. Na pierwszy rzut oka wygląda na taką samą jak moja, którą kupiłam po raz pierwszy pod nazwą 'Aureovariegata' (choć złota tam brak) a następnie jako 'Silberstreif'. Jeśli ktoś miałby tę drugą odmianę prosiłabym o zdjęcia porównawcze. W mojej kolekcji jest odmiana o białawych marginesach, którą pierwotnie klasyfikowałam jako 'Silberstreif' a teraz to już nie wiem co jest co....
23.09.2007 o godz. 13:56 Danuta pisał(a):
Na lepsze zdjęcie zaczekajmy do wiosny, wtedy wybarwienie liści jest zancznie wyraźniejsze. Co do odmiany- wg. mnie zgadza się z 'Ice Fountains'- brzeg liścia zielony, środek biały (białokremowy).
 
Tabaza ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund