Logowanie/Założenie konta  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

RoślinyInfo
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
Gentiana lutea   (Goryczka żółta)    rodz. Gentianaceae
ang. Yellow Gentian, niem. Gelber Enzian
  Stanowisko półcieniste Stanowisko wilgotne Odczyn podłoża zasadowy  żółty  zielony  Zimowanie w ogrodzie: Tak    wysokość: 50-100 (150) cm,   pora kwitnienia: VII, VIII
  
      
 
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów. Między innymi dokładny opis i większe zdjęcia rośliny.
Komentarze
26.02.2007 o godz. 16:27 Harryangel pisał(a):
Siewki zakwitają po 10-15 latach, ale chyba w tylko w naturze. Moje zakwitały po 4-6 latach, co jednakowoż także wymaga anielskiej cierpliwości;) Ale warto czekać, a pamietać trzeba i o tym, że goryczka żółta jak już zakwitnie, zdobi ogród przez najbliższe 30 lat z okładem.
12.05.2015 o godz. 17:24 Kleks pisał(a):
Moja ma już cztery lata i jeszcze nie kwitnie.... byłoby fatalnie jakby miała zakwitnąć dopiero po 15 latach. Chyba jej już nie doczekam kwitnącej.
 
Tabaza ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.03 sekund