Logowanie/Założenie konta  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

RoślinyInfo
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
Thuja occidentalis 'Ericoides'  (Żywotnik zachodni)    rodz. Cupressaceae
ang. White Cedar, niem. Lebensbaum
  Stanowisko półcieniste Stanowisko wilgotne Odczyn podłoża obojętny  zielony  Zimowanie w ogrodzie: Tak    wysokość: do 5 m,   pora kwitnienia: -
 
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów. Między innymi dokładny opis i większe zdjęcia rośliny.
Komentarze
30.09.2005 o godz. 18:10 bez pisał(a):
o łatwości rozmnażania tej odmiany: kiedyś pomyłkowo cały wór foliowy sadzonek przygotowanych jesienią przezimował w ziemiance - kiedy je odnalazłem wiosną wszystkie były już ukorzenione 'od stóp do głów' a posadzone na zagonach przyjęły się prawie w 100%.
12.12.2006 o godz. 1:12 Harryangel pisał(a):
U mnie rośnie na brzegu stawu, na płaskim cyplu otoczonym kamieniami, jakieś 15-20 cm powyżej powierzchni wody i taki poziom wody ma przy korzeniach. I czuje się w takich warunkach doskonale, ma ponad 2 m, jest gęsta i kształtna. Igły zasychają i rudzieją, ale tylko od strony zacienionej. Mrozy i wiatry zupełnie jej nie zaszkodziły.
 
Tabaza ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund