Logowanie/Założenie konta  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

RoślinyInfo
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
Lysimachia punctata 'Alexander'  (Tojeść kropkowana)    rodz. Primulaceae
ang. Variegated yellow loosestrife, niem. Goldfelberich
  Stanowisko półcieniste Stanowisko wilgotne Odczyn podłoża obojętny  żółty  pstry  Zimowanie w ogrodzie: Tak    wysokość: 100 cm,   pora kwitnienia: VI-VIII
      
      
 
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów. Między innymi dokładny opis i większe zdjęcia rośliny.
Komentarze
26.05.2008 o godz. 22:53 BasiaK pisał(a):
Ta uwaga, że rośnie nieco wolniej od gatunku, nie oznacza, że roślina nie jest ekspansywna. U mnie rośnie na dość suchym stanowisku, mimo to jednak roślinę co wiosny wykopuję i "przywołuję do porządku" sadząc z powrotem w zwartej kępie. Inaczej opanowałaby już całą rabatę.
27.05.2008 o godz. 23:37 teresar pisał(a):
Ekspansywna tak samo jak gatunek, ale robi to tak uroczo. Wiosną młode łodyżki wychodzące z gleby mają wyjątkowo śliczne wybarwienia.
10.12.2010 o godz. 23:18 marta pisał(a):
U mnie w pobliżu dużych drzew zaczęła rosnąć wstecz, musiałam przesadzić. Niestety w starym miejscu odbiła (glina, glina), nie udało mi się wydłubać całości.
 
Tabaza ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund